Akcja FERIE 2022/23

Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zaprasza dzieci do udziału w zimowych półkoloniach, które odbędą się w terminie od 30 stycznia do 03 lutego 2023 na hali sportowej przy ZSP w Dobrzyniewie Dużym.
W bogatym i różnorodnym programie zaplanowanych zostało mnóstwo atrakcyjnych wyjść, ciekawych zabaw oraz pasjonujących warsztatów tematycznych.
Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona, a zapisy startują w dniu 2 stycznia 2023 roku.
Nasze półkolonie to nie tylko zdobywanie wiedzy i umiejętności, ale też dobra zabawa, wycieczki, nowe znajomości, a przede wszystkim piękne wspomnienia.

NIEZBĘDNE INFORMACJE:
Półkolonie dofinansowane będą z budżetu Gminnego Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym oraz ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W kosztach partycypują też opiekunowie uczestników: opłata za wyżywienie, koszt zakupu materiałów, częściowe koszty transportu.
Cena turnusu po dofinansowaniu półkolonii to 250,00 zł/os.
W ramach świadczeń dzieci otrzymują 1 ciepły posiłek (obiad) każdego dnia,
piekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ubezpieczenie NNW,
materiały plastyczne i warsztatowe, wodę, transport oraz bilety wstępu.
W ramach półkolonii zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00.

DOKUMENTACJA (Załącznik):
Proszę o zapoznanie się z regulaminem.

KONTAKT:
W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Organizatora:
+48 501 324 937
gck@gckdobrzyniewo.pl

O zapisaniu dziecka na półkolonie decyduje:
- prawidłowo wypełniona dokumentacja złożona w terminie do 05.01.2023 r.
- kolejność zgłoszeń.
Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zastrzega sobie prawo do odwołania półkolonii w przypadku określonych ograniczeń,
nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego lub zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia
i Głównego Inspektora Sanitarnego, a także z innych przyczyn niezależnych od Organizatora.