Aktualności

KINO PLENEROWE

Zapraszamy na senas :)

DOŻYNKI GMINNE 2021 - WEJŚCIÓWKI

Zapraszamy po odbiór bezpłatnych wejściówek osoby, które dożynkowy wieczór chcą spędzić na parkiecie tanecznym. Bilety do odbioru w siedzibie GCK. Więcej informacji pod numerem telefonu 501 324 937.

DOŻYNKI GMINNE 2021

Serdecznie zapraszamy na maraton dożynkowy, który odbędzie się w terminach 28-29 sierpnia oraz 4-5 września. Przed Państwem moc atrakcji. Zapraszamy!

EKOSOBOTA

Już w ten weekend czeka was dużo zabawy z drewnem i gliną! Będziemy tworzyć domki dla owadów oraz karmniki dla ptaków. Serdecznie zapraszamy!

WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty kulinarne ruszają pełną parą! Kto się jeszcze nie zapisał - zapraszamy do udziału - ostatnie miejsca! Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: tel. 501 324 937, e-mail: w.ko...

WARSZTATY ZE SCRAPBOOKINGU

Ruszają kolejne warsztaty! Tym razem Pani Wanda Dzienis wprowadzi uczestników w świat scrapbookingu. Serdecznie zapraszamy!

TERMINY WARSZTATÓW WITRAŻOWYCH

Przedstawiamy terminarz warsztatów witrażowych "Gra światła i cienia". Prosimy o zapoznanie się z infografiką. Do zobaczenia!

PIKNIK LEŚNY

Serdecznie zapraszamy na długo wyczekiwany PIKNIK LEŚNY, który odbędzie się 18 lipca od godz. 14:00 na "Orliku" w Letnikach. Przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji - więcej informacji na plakacie. Do zobaczenia!

TERMINY WARSZTATÓW EKO

Podajemy Państwu terminy warsztatów "Ekotricki na ekosprzątanie". Zapraszamy do zapisów!

AKCJA WAKACJE

Serdecznie zapraszamy na "Akcję Wakacje". W tym roku nasza akcja nie ma charakteru półkolonii, dlatego prosimy o zapisy uczestników na wybrane warsztaty lub wyjazdy. Zapisy pod numerem telefonu: 501 324 937.