Styczeń 2020

KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW

Serdecznie zapraszamy młodych uczestników "Wioski rodzinnej" i nie tylko na KARNAWAŁOWY BAL PRZEBIERAŃCÓW! W programie wiele ciekawych atrakcji - więcej informacji na plakacie. Do zobaczenia w GCK.

ZAJĘCIA Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO WRACAJĄ!

Miło nam poinformować, że długo wyczekiwane zajęcia z języka hiszpańskiego powracają. Cena za godzinę uzależniona jest od ilości osób w grupie. Co to znaczy? Im więcej chętnych, tym niższy koszt. Przypominamy również o zajęciach z języka angielskiego dla dorosłych, które prowadzi sympatyczna pani Gosia. Więcej informacji na plakacie. Czekamy na Was!

SPOTKANIE Z KONSULTANTKAMI KOSMETYCZNYMI

Serdecznie zapraszamy panie z klubu "Pełnia życia" na spotkania z konsultantkami kosmetycznymi. Szczegółowe informacje na plakacie.

Dzień Babci i Dziadka

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka? Serdecznie zapraszamy na mini sesję zdjęciową dnia 23 stycznia w godz.16:00-20:00. W cenie 50 złotych gwarantowane 6 zdjęć w wersji papierowej + wersja cyfrowa całej sesji. Zapisy na konkretną godzinę pod numerem telefonu 501 324 937 lub w siedzibie GCK.

SPOTKANIE Z KONSULTANTKAMI MAKIJAŻOWYMI

Serdecznie zapraszamy panie z klubu "W sile wieku" na spotkania z konsultantkami makijażowymi. Szczegółowe informacje na plakacie.

FERIE ZIMOWE

Zapisy na ferie zimowe GCK ruszyły! Liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy!