Marzec 2020

SPOTKANIE Z PSYCHODIETETYKIEM

4 marca 2020 w Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach odbyło się spotkanie członkiń klubu "W sile wieku" z psychodietetykiem Anną Kożan. Prelegentka wygłosiła wykład pn. "Zdrowa dieta seniora", po czym nastąpiła degustacja zdrowych, a zarazem smacznych potraw. Dziękujemy wszystkim Paniom za udział w spotkaniu.

ZMIANA PRACY GCK W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

W związku z podjęciem zdecydowanych kroków mających na celu zatrzymanie szerzenia się koronawirusa SARS-COV-2 informujemy, iż zgodnie z decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 11.03.2020 r. Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zawiesza na okres 12-25 marca 2020 roku organizację wszelkich wydarzeń kulturalnych, wydarzeń specjalnych oraz zajęć w placówkach edukacji...

CASTING!

A teraz HIT! Ogłaszamy casting do widowiska teatralno-muzycznego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym, które wystawione zostanie na Dożynkach Gminnych 30 sierpnia 2020 roku. Poszukujemy dzieci, dorosłych oraz seniorów do ról głównych i drugoplanowych, epizodów oraz statystów. Zapraszamy wszystkie odważne osoby z predyspozycjami aktorskimi, tanecznymi oraz wokalnymi,...

MISTRZOWIE KODOWANIA

Gminne Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież w wieku 6-18 lat na warsztaty z programowania. Wszelkie informacje na plakacie.

IV SPOTKANIE WIOSKI RODZINNEJ

Dnia 7 marca odbyło się IV spotkanie klubu "Wioska rodzinna", podczas którego zorganizowane zostały rodzinne warsztaty kulinarne. Tego dnia gościliśmy ponad 40 gości, którzy gotowi byli poznać tajniki przygotowywania zdrowych słodyczy. Spotkaniu towarzyszyła niesamowita atmosfera i energia, która pobudzała uczestników do działania i zajadania na bieżąco przygotowanych przekąsek. Dziękujemy...

PANOWIE PANIOM

Dnia 6 marca odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, wieńczący 3-letni cykl wydarzeń muzycznych pn. "Spotkanie z muzyką". Na scenie Wiejskiego Domu Kultury w Pogorzałkach tego wieczoru wystąpili panowie z zespołu instrumentalnego "The Consonance Trio" wraz z wokalistą Mateuszem Stachurą, którzy zaprezentowali największe polskie przeboje minionych lat. Koncertowi towarzyszyło również spotkanie z...

SENIORZE! NIE POZWÓL SIĘ OSZUKAĆ

Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże oraz Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym serdecznie zapraszają Seniorów na spotkanie z przedstawicielami Policji pn. "Seniorze nie pozwól się oszukać". Na warsztatach poruszone zostaną kwestie dotyczące bezpieczeństwa we współczesnym świecie. Szczegółowe informacje na plakacie.

WARSZTATY WIELKANOCNE

Wielkimi krokami nadchodzą warsztaty wielkanocne. Wszystkich chętnych zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek. Więcej informacji na plakacie.

WARSZTATY KULINARNE DLA SENIORÓW

Serdecznie zapraszamy seniorów z klubu "W sile wieku" na spotkanie z psychodietetykiem Anną Kożan. W programie wykład, warsztaty kulinarne oraz wspólna degustacja. 4 marca 2020 godz. 16:30 WDK Pogorzałki.

RODZINNE WARSZTATY KULINARNE

Nic tak nie łączy jak wspólne przygotowywanie posiłków. Zapraszamy zatem rodziny z klubu "Wioska rodzinna" na IV spotkanie, na którym to wspólnie przygotujemy i skonsumujemy zdrowe przekąski i słodycze. Zapisy w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym lub pod numerem telefonu 501 324 937.