Lipiec 2020

Czas na działąnie jest teraz!

Logo cndjt

Zadanie „Czas na działanie jest TERAZ!" – cykl warsztatów interdyscyplinarnych dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

RÓŻNE OBLICZA BATIKU - WARSZTATY

Serdecznie zapraszamy na warsztaty metodą batikowania, organizowane w ramach zadania "Czas na działanie jest TERAZ". Warsztaty rozpoczynamy 14 lipca w świetlicy w Jaworówce. Na zajęcia obowiązują zapisy. Do zobaczenia!

MISTRZOWIE KODOWANIA - WARSZTATY

Serdecznie zapraszamy na warsztaty kodowania z wykorzystaniem robota edukacyjnego, organizowane w ramach zadania "Czas na działanie jest TERAZ". Startujemy 14 lipca w świetlicach w Dobrzyniewie Dużym, Jaworówce i Gniłej. Na zajęcia obowiązują zapisy. Do zobaczenia!

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W GCK

W związku z rozpoczęciem otwartej działalności kulturalnej zamieszczamy PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W GMINNYM CENTRUM KULTURY W DOBRZYNIEWIE DUŻYM W TRAKCIE PANDEMII KORONAWIRUSA COVID-19. Prosimy o uważne zapoznanie się z dokumentami.