STREFA EKOLOGICZNA W POGORZAŁKACH

Zapraszamy Mieszkańców do tworzenia ogrodu przy Wiejskim Domu Kultury w Pogorzałkach. Razem raźniej!

WARSZTATY SCRAPBOOKINGU

Instruktor GCK, pani Wanda Dzienis zaprasza na warsztaty tworzenie przepiśników, które można zapełnić maminymi i babcinymi przepisami.

Żegnamy Antoniego Adamskiego

Z wielkim żalem informujemy, że zmarł Pan Antoni Adamski, wieloletni członek Zespołu Folklorystycznego "Narwianie" - skrzypek, propagator muzyki ludowej. Miał ogromny wkład w historię naszego zespołu, którego sam był nierozerwalną częścią.

WARSZTATY WYTWARZANIA EKO ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

Jak dbać o czystość i ekologię oraz tworzyć własne, bezpieczne i skuteczne środki czystości? Z tajnikami ekosprzątnia zapozna Was Paulina Karczewska. Zapraszamy!

WARSZTATY WITRAŻU

Chcesz wziąć udział w warsztatach witrażu, ale myślisz, że to dla Ciebie za duże wyzwanie? Nic bardziej mylnego!

Uroczystości Sybirackie

Wójt Gminy Dobrzyniewo Duże, Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym oraz Zarząd Koła nr 13 Związku Sybiraków w Białymstoku zapraszają 6 czerwca 2021 roku o godzinie 11:00 na Mszę Świętą w kościele pw. Miłosierdzia Bożego we wsi Pogorzałki, która sprawowana będzie w intencji Sybiraków w 80. rocznicę zesłania na Sybir.

#migawkizpandemii

#migawizpandemii Pokaż co u Ciebie! Weź udział w akcji #migawizpandemii! Nasza codzienność zmienia się z dnia na dzień. Jeszcze kilka tygodni temu spędzaliśmy całe dnie przed komputerem, a dziś zaskakuje nas nagły powrót do szkolnych klas. Czy wszystko wraca do normy? A może coś z pandemicznej codzienności pozostanie z nami na dłużej? Pokaż, co o tym...

Weź kulturę w swoje ręce!!!

Weź kulturę w swoje ręce!!! Wypełnij ankietę:D https://www.interankiety.pl/f/6a5Lzl3A