Październik 2022

Warsztaty wokalne

Zajęcia dla Wszystkich, którzy pragną śpiewać. OSTATNIE miejsca na zajęcia indywidualne z nauki śpiewu: 15:45-16:30 CZWARTEK.

Zajęcia teatralne

Zapraszamy do zespołu aktorskiego!! Tworzymy nową grupę teatralną :) Z nami nauczysz się wszystkiego co niezbędne na scenie.

Program odnowy wsi - stroje Małych Narwiaa

Zespół Folklorystyczny Mali Narwianie prezentuje się wspaniale. Dziękujemy Gminie Dobrzyniewo Duże oraz Zarządowi Województwa Podlaskiego za współfinansowanie strojów dla naszych artystów z Zespołu Folklorystycznego Mali Narwanie. Mali Narwianie zapraszają w swe szeregi. Zadanie pn.: „Zakup tradycyjnych strojów ludowych dla nowo powstałego zespołu MALI NARWIANIE” współfinansowano przy pomocy...

Zapraszamy do Małych Narwian

Plakat spektaklu królewna pól. Na zielono-żółtej łące dziewczyna w niebieskiej sukience i wianku,  tańczące pary, grupy dziewcząt.

Królewna Pól – premiera

Drodzy Mieszkańcy! Już w najbliższą niedzielę Narwianie i Przyjaciele zapraszają na niezwykły spektakl muzyczny „Królewna pól”. Wybierz się z Nami w sentymentalną podróż do przeszłości wypełnionej ludową obrzędowością, podlaską muzyką i tańcem, osadzoną na dobrzyniewskiej wsi w latach 50-tych. Premiera połączona z uroczystym zakończeniem projektu odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w...

W tym tygodniu startujemy z zajęciami dodatkowymi!!!

W tym tygodniu startujemy z zajęciami dodatkowymi!!! Niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu