Dzień Kobiet na wesoło

W dniu 23 lutego 2017 roku w budynku Gminnego Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym zorganizowany został „Dzień Kobiet na wesoło”. W wydarzeniu uczestniczyło ok 60 osób z terenu naszej gminy.  Prowadzący spotkanie złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia oraz wspólnie z obecnymi panami odśpiewał „Sto lat”. Wszystkim uczestnikom zapewniono słodki poczęstunek.  Następnie głos zabrała Małgorzata Kadysz, która w swoim wystąpieniu próbowała w sposób dowcipny i zrozumiały wytłumaczyć uczestnikom fizykę kwantową w odniesieniu do życia każdego człowieka. Kolejnym punktem programu był występ kabaretu Bajeczka, który swoimi skeczami rozbawił do łez całą publiczność. Wydarzenie zakończyło wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu. Każda z pań otrzymała symbolicznego tulipana.

Organizatorami wydarzenia były: Gminne Centrum Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna oraz Towarzystwo Przyjaciół Gminy Dobrzyniewo.

Serdecznie dziękujemy sponsorom za okazaną życzliwość i wsparcie: Bankowi Spółdzielczemu w Dobrzyniewie Dużym, sklepowi Chorten w Dobrzyniewie Fabrycznym, sklepowi Lewiatan w Dobrzyniewie Dużym oraz Gospodarstwu Ogrodniczemu Henryk Katruk.