Odwiedziny w Kozińcach i Zalesiu

W poniedziałek 3 kwietnia spotkaliśmy się z przedstawicielami społeczności lokalnej z Kozińc i Zalesia. Dzięki obecnym mieszkańcom dowiedzieliśmy się wiele o lokalnych zasobach, a co najważniejsze poznaliśmy elementy, w których społeczności chcą być aktywne. Ponadto udało nam się nawiązać dialog, który pozwoli uaktywnić lokalnych liderów i nowych organizatorów życia kulturalnego. Poprzez udział profesjonalnej kadry w osobie eksperta ds. diagnozy animacyjnej Ewy Jasińskiej wiemy o wiele więcej na temat potrzeb społeczno-kulturowych mieszkańców Kozińc i Zalesia. Udało nam się również zasięgnąć opinii o pracy i ofercie domu kultury.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na spotkanie w PEK w Kozińcach za poświęcony czas i wkład pracy. Ogromne podziękowania kierujemy do sołtysów obu sołectw, którzy dotarli z informacją o spotkaniu do mieszkańców swoich wsi. Serdecznie dziękujemy ks. proboszczowi K. Kowalewskiemu za przekazanie informacji w ogłoszeniach parafialnych.