Półmetek spotkań za nami!!!

Jesteśmy na półmetku spotkań z mieszkańcami Gminy Dobrzyniewo Duże.
We wtorek 4 kwietnia spotkaliśmy się z przedstawicielami lokalnych społeczności z Nowego Aleksandrowa, Dobrzyniewa Fabrycznego i Leńc. Uczestnicy spotkania podzielili się swoimi opiniami na temat oferty kulturalnej w Gminie Dobrzyniewo Duże, uczestnictwa
w wydarzeniach kulturalnych oraz dostępu do informacji o organizowanych inicjatywach kulturalnych. Wspólne rozmowy pomogą nam zwiększyć atrakcyjność oferty GCK poprzez dopasowanie jej do aktualnych potrzeb i zainteresować mieszkańców gminy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za poświęcony czas. Mamy nadzieję, że wśród nich znajdą się przyszli „lokalni architekci zmian”, którzy staną się nowymi liderami w swoich społecznościach.

Podziękowania składamy także państwu Radnym oraz paniom i panom Sołtys za dotarcie z informacją o naszym spotkaniu do przedstawicieli swoich społeczności lokalnych. Ogromne podziękowania kierujemy w stronę pani Dyrektor ZSP w Nowym Aleksandrowie K. kozłowskiej, która udzieliła gościny organizatorom i zaproszonym gościom.