"Dobrzyniewo na ludowo"

Gminne Centrum Kultury, Parafia Zwiastowania NPM oraz Gminna Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy do uczestnictwa w festynie rodzinnym pn. „Dobrzyniewo na ludowo”, który odbędzie się w niedzielę 04 czerwca 2017 roku w godzinach 13:00-17:30 na placu parafialnym w Dobrzyniewie Kościelnym.

Naszą intencją jest przybliżenie lokalnej społeczności znaczenia Zielonych Świątek i tradycji z nimi związanych. W programie festynu proponujemy: występy zespołów folklorystycznych, kiermasz rękodzieła ludowego i pokaz rękodzieła regionalnego oraz warsztaty plastyczne. W ramach przedmiotowej imprezy zaplanowano także występ „Trio akordeonowego” oraz pokaz iluzji. Ponadto podczas festynu odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz rodziny z terenu Gminy Dobrzyniewo Duże, znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.