GCK w Dobrzyniewie Dużym organizuje wyjazd do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku na komedię pn. „MAYDAY” 23 listopada 2018 r. o godzinie 20:30.

„Mayday”, w oryginale: „Run for Your Wife”, to jedna z najlepszych komedii autorstwa Ray’a Cooney’a – brytyjskiego komediopisarza, określanego jako mistrza farsy. Sztuka opowiada historię taksówkarza-bigamisty, który przez wiele lat wiedzie szczęśliwe życie u boku dwóch kobiet. Na skutek wypadku, jego tajemnica wychodzi jednak na jaw, co wywołuje lawinę komplikacji. Bohater miota się, usiłując ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją. Znakomity komizm sytuacji fabularnych i języka sprawiają, że „Mayday” od ponad trzydziestu lat rozśmiesza publiczność na całym świecie.

Bilety w atrakcyjnej cenie tylko w Gminnym Centrum Kultury – 40 zł/osobę

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 501 324 937 oraz w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym ul. Lipowa 71. Zapisy trwają do 16 listopada 2018 r.

Serdecznie zapraszamy!