WARSZTATY WIELKANOCNE

Warsztaty wielkanocne organizowane przez Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym odbywały się w dniach 18.03.2019 r. – 12.04.2019 r. Zajęcia prowadziły instruktorki: Wanda Dzienis, Henryka Storonowicz, Urszula Sadowska oraz Paulina Hryniewicz. Warsztaty przeprowadzono w następujących miejscowościach: Bohdan, Chraboły, Pogorzałki, Jaworówka, Kozińce, Fasty, Letniki oraz Dobrzyniewo Duże.

W Gminnym Centrum Kultury  instruktorzy skupili się na edukacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  W warsztatach uczestniczyły grupy przedszkolne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrzyniewie Dużym w wieku 3, 4, 5 i 6 lat. W warsztatach uczestniczyły także dzieci z SP w Pogorzałkach, ZSP w Nowym Aleksandrowie.

Podsumowując: w zajęciach uczestniczyło 204 osoby, w tym 170 dzieci.