ZAJĘCIA FERYJNE Z GCK

W dniach 20-22.01. oraz 27-29.01. w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym odbywały się zajęcia feryjne, w których uczestniczyło 34 dzieci z różnych miejscowości naszej gminy takich jak: Dobrzyniewo Duże, Jaworówka, Ogrodniki, Nowe Aleksandrowo, Podleńce. W czasie zajęć dzieci brały udział w grach i zabawach zespołowych, integracyjnych oraz rozgrywkach gier planszowych. Uczestnicy zajęć wyjechali do Muzeum Ikon w Supraślu, gdzie mogli obejrzeć zbiory oraz wziąć udział w warsztatach pisania ikon. Dużo radości sprawił uczestnikom udział w warsztatach tworzenia i zdobienia maski karnawałowej. Powstały przepiękne, ozdobione w kreatywny i artystyczny sposób prace, które autorzy mogli zaprezentować podczas "Balu karnawałowego" zorganizowanego w ramach działalności klubu "Wioska rodzinna". Kolejną atrakcją był spektakl w Białostockim Teatrze Lalek pt. „Baśń o rycerzu bez głowy” połączony z warsztatami teatralnymi i możliwością zwiedzenia magazynu lalek, gdzie są zgromadzone eksponaty od momentu powstania BTL. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas.