START PROGRAMU

RUSZA PROGRAM EDUKACJA KULTURALNA 2020 W GMINIE DOBRZYNIEWO DUŻE!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Dobrzyniewo Duże!

Z ogromną radością informuję, iż Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym otrzymało dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury na realizację zadania „Czas na działanie jest TERAZ! – cykl warsztatów interdyscyplinarnych”. Dzięki uzyskanemu wsparciu finansowemu będą mieli Państwo możliwość wzięcia udziału w cyklu nowatorskich warsztatów, które odbędą się na przestrzeni bieżącego roku w dziewięciu świetlicach na terenie gminy Dobrzyniewo Duże. Osoby zainteresowane udziałem w naszych działaniach zachęcam do śledzenia informacji zamieszczanych przez GCK na stronie internetowej www.gckdobrzyniewo.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Serdecznie zapraszam do udziału w naszych działaniach.

Joanna Sobieska
Dyrektor GCK w Dobrzyniewie Dużym