TRASA KONCERTOWA NARWIAN

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zespół folklorystyczny „Narwianie” bierze udział w przedsięwzięciu Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej pn. „W moim sercu wolność gra”. Jest to cykl wydarzeń muzycznych z historią w tle, organizowany w ramach programu „Niepodległa”, nawiązujący do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W związku z uzyskaną dotacją Podlaskie Muzeum Kultury Ludowej organizuje trzydzieści koncertów, które staną się okazją do wspólnego świętowania tego wydarzenia przez mieszkańców całego województwa. Koncerty będą miały charakter patriotyczny, a w programie każdego z nich znajdzie się występ zespołów ludowych oraz komentarz dotyczący wydarzeń historycznych związanych z walką o niepodległość i budową polskiej państwowości. Poniżej zamieszczamy kalendarium koncertowe "Narwian". Serdecznie zapraszamy!

• 28.06. - Bielsk Podlaski
  • 26.07. - Drohiczyn