Rusza konkurs na inicjatywy lokalne!!!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie w naszej gminie zgłoś je do konkursu organizowanego przez Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym. Wszystkie dostarczone do nas pomysły w formie wypełnionego wniosku (załącznik nr 1) poddane zostaną ocenie przez Komisję Konkursową. Na realizację od 3 do 7 inicjatyw przeznaczyliśmy kwotę 22 000 zł.

Maksymalna kwota przeznaczona na realizację jednej inicjatywy wynosi 5 000 zł. Zwycięskie projekty będą realizowane w terminie od 31 lipca do 20 listopada br. Autorem wniosku może być każdy mieszkaniec naszej gminy lub grupa nieformalna działająca na terenie gminy.

Wypełniony wniosek nalezy przesłać lub złożyć w Gminnym Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym przy ul. Lipowej 71, 16-002 Dobrzyniewo Duże. Wniosek można również przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: gck.dobrzyniewo@gmail.com. Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 4 czerwca.

Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w regulaminie konkursowym. Osoby i grupy zainteresowane udziałem w konkursie na inicjatywy lokalne zapraszamy na konsultacje dotyczące wypełniania wniosków organizowane w dniach:

• 23-24 maja 2017 r. w godzinach: 16:00-17:30 w GCK ul. Lipowa 71
  • 1 czerwca 2017 r. w godzinach: 16:00-17:30 w GCK ul. Lipowa 71

Konkurs INICJATYWY LOKALNE 2017 organizowany jest w ramach zadania "Lokalni architekci zmian", które Gminne Centrum Kultury w Dobrzyniewie Dużym realizuje dzięki wsparciu finansowemu i merytorycznemu Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2017".